Een overzicht van alle concerten en festivals die GigView in het oog houdt.

Ook u kan een bijdrage leveren door een kalender event in te voegen. Hou uw medemens op de hoogte en help ons een zo groot mogelijk overzicht te verkrijgen!

► Voeg een kalender event toe

Voor afgelopen evenementen, klik hier

 

Selecteer de zaal

The Slackers @013

The Academic - Trix Club

Therapy? @ Het Depot

Gepetto & The Whales @ AB

Fish @ Paradiso

Nytt Land @ JH Asgaard

Robert Jon & The Wreck @ Spirit of 66

Bong-Ra @ Magasin 4

The Dead XIII @ MCP-Apache

Nashville Pussy @ Zik-Zak

Victorius @ Colosseum

Adam Bomb @ Elpee

Gang Of Four @ De Kreun

Diamond Head @ LittleDevil

Sons @ Café St. Georges

Attila + Eskimo Callboy @ Dynamo

Kollaps @ Magasin 4

Marmozets @ 013

Lords of Salem + Odium @ Jan Hertog

Mac DeMarco @ De Roma

Wanheda + Noisedriver @ Gonzo

Headache Night @ Vort'n Vis

Black Earth Festival 2018

Our Last Night + Hands Like Houses @ Zappa

Yugal @ Le Cercle

Fleddy Melculy @ Burgerweeshuis

Die Selektion @ Magasin 4

Annihilator @ Biebob

Adam Bomb @ Rocking Bull

Cat Power @ AB

Jett Rebel @ Effenaar

Cocaine Piss @ L'Entrepôt

ANTIfest 2018

Kapriolen 2018

Vive La Fête @ 013

ChiRock 2018

Greta Van Fleet @ AB

Faces On Tv @ De Kreun

Spawn of Disgust @ De Verlichte Geest

Groezrock special indoor edition

De Weidetulpjes @ Rocking Bull

Blackberry Smoke @ De Bosuil

Chalice @ Elpee

Necrophobic @ Moonlight Music Hall

Tribute Night - Highway to Halloween II

MoreCore Festival 2018

Continental @ B52

Forevigt (Volbeat Tribute) @ Café De Herberg

Zonhoven Goes Metal 2018

Interzone plays Joy Division @ Café Bonaparte

Every Stranger Looks Like You @ Kinky Star

Angakok @ MCP-Apache

Kiss Licks @ The Other Side

Inner Terrestrials @ Magasin 4

Bullet For My Valentine @ Palladium Köln

Little Devil 15 jaar!

Vader + Entombed A.D. @ Le Cercle

Fhoi Myore + Sordide @ Barlok

Powerwolf + Amaranthe @ AB

The Garden @ Charlatan

Sunday Matinee IX @ Kinky Star

Monuments + Vola @ De Verlichte Geest

Robert Jon & the Wreck @ The Crossover

Jonathan Hulten @ JH Asgaard

Symphonic Metal Nights @ Gebr. De Nobel

Attila @ Kavka

The Amity Affliction @ Zappa

David Eugene Edwards & Alexander Hacke @ Botanique

Blackberry Smoke

Tom Odell @ La Madeleine

Greta Van Fleet @ 013

Adam Bomb @ Le Garage

Acid Mothers Temple @ Magasin 4

Killing Joke @ De Roma

Beyond the Styx + Raise Your Shield @ MCP-Apache

Dragon Ball Symphonic Adventure @ Paleis 12

Life Of Agony @ De Casino

Kurt Vile & The Violators @ AB

Skalloween IX Aalst

Beyond The Labyrinth @ Rocking Bull

The Human League @ AB

Rob Lamothe Acoustic @ Elpee

Killing Joke @ Melkweg

Sister May Release Show @ De Verlichte Geest

Uriah Heep + The Zombies @ Patronaat

Halloween @ Pjeid

Fitz Roy @ Botanique

Fistula + Grime @ La Zone

Psycho 44 @ Charlatan

Igloo + Towl Ben @ Barlok

Diamond Head @ Moonlight Music Hall

Chiaroscuro + Moonchild @ Den Drummer

George Ezra @ Lotto Arena

Angels Die Hard @ Kinky Star

Life of Agony @ Reflektor

Aborted + Cryptopsy + Benighted @ Neushoorn

Jodie Faster @ Parapluie National

Villagers @ La Madeleine

Ghost Bath @ Villa Bota

Vader + Entombed A.D. @ Baroeg

Fistula @ Magasin 4

Steak Number Eight @ Vooruit

John Butler Trio @ AB

Cream Pie @ Rocking Bull

The Human League @ Effenaar

Metal Hammer Paradise 2018

Unholy Congregation

Sandness @ B52

Cream Pie @ De Verlichte Geest

Armored Saint @ Poppodium Metropool

Steak Number Eight @ Vooruit

Oceans Burning @ Kinky Star

Skampida @ Rocking Bull

Treat @ Biebob

The Human League @ Tivoli Vredenburg

The Sound Of Revolution 2018

Gnaw Their Tongues @ The Cave

Scarblade + Katana @ Rock Classic Bar

Music From Hell 2018

Burial + Imprisoned in Flesh @ The Lane

Necrodeath @ MCP-Apache

Stab @ L'embuscade

Regional Justice Center @ The Pit's

Metal Against Child Cancer

Rob Lamothe @ Rocking Bull

Necronautical + Vehement @ MCP-Apache

Michael Schenker Fest @ Melkweg

Shades of Black / Masters of Grind @ De Casino

RGMC XXL @ Entrepot

Zingem Beeft

Golden Earring @ Lotto Arena

Alvin és a Mókusok @ Baroeg

5 Seconds Of Summer @ Vorst Nationaal

Kadavar @ Paard

Kataklysm + Hypocrisy @ Trix

Necronautical @ JH Asgaard

Mystifier @ LittleDevil

The Progressive Alliance 2018

Lydia Lunch & The Big Sexy Noise @ Magasin 4

Anaal Nathrakh @ Baroeg

Skull Fist + Striker @ LittleDevil

Sect + Gust @ Den Eglantier

Purtenance + Hyban Draco @ Elpee

Vapors Of Morphine @ 013

Venetian Snares X Daniel Lanois @ AB

Anaal Nathrakh @ Kavka

Vapors of Morphine @ De Casino

Vader + Entombed A.D. @ Gigant

Nightwish @ Lotto Arena

Shining @ Botanique

Absolva @ Café De Meister

Nothing @ Charlatan

Uriah Heep @ La Madeleine

Rainbow Kitten Surprise @ Trix Bar

Vader + Entombed A.D. @ Cacaofabriek

Impericon Never Say Die Tour! 2018 @ Dynamo

Doe Maar @ De Roma

Susuki Junzo + Fuji @ Barlok

Brant Bjork @ Het Depot

Bullet For My Valentine @ 013

NOFX @ Melkweg

Godsmack - Trix (cancelled)

Evil Invaders @ Willemeen Arnhem

Stories From The Lost @ JH Asgaard

Pro-Pain @ De Verlichte Geest

Ethernity @ MCP-Apache

Evil Invaders @ Simplon Groningen

CoreLeoni @ Zik-Zak

Anderson Council (Pink Floyd Tribute) @ Spirit of 66

Frank Turner & The Sleeping Souls @ Melkweg

Anaal Nathrakh @ Burgerweeshuis

Black Stone Cherry + Monster Truck @ Trix

Kapao Hardcore Horror

Brainstorm Festival 2018

Breaking Barriers 2018

Mirrors for Psychic Warfare @ Magasin 4

Courbois Somers Courbois @ Colosseum Genk

Doe Maar @ De Roma

Del-Toros @ Den Irish Pub

Tesseract + Between the Buried and Me @ Doornroosje

Hudič EP-Release @ De Klinker

Elephant9 @ JH Sojo

Thrash Out Fest III

Onmens @ Den Trap

Rotterdam Deathfest 2018

Evil Invaders @ Patronaat Haarlem

Regression @ De Verlichte Geest

Godsmack @ Melkweg

Moker '15 years' @ Café BP

Black Stone Cherry + Monster Truck @ 013

Wudstilstand III

Dream Fest. 2018

Absolva @ Rockfesthall Hamme

Cloudburst Metalfest 2018

The Fuzztones @ De Casino

Hot Snakes @ Muziekodroom

Ceremony Festival #2

Diss Guy - Album Release @ Venue 219

Brant Bjortk @ 013

The Rumjacks @ Cinema

Riverside @ De Casino

Powerwolf + Amaranthe @ Effenaar

TessarecT @ Biebob

Evil Invaders @ Bibelot

Armistice Doom Fest

Rotor + Cosmic Monarch @ Magasin 4

Pavlov's Dog @ Spirit of 66

Shinedown @ 013

Head @ Antwerp Music City

Samsara Blues Experiment @ 013

Fallcie @ MCP-Apache

Auðn + The Great Old Ones @ Magasin 4

The Pretty Things @ Spirit of 66

Pavlov's Dog @ Vooruit

Nothing But Thieves @ AB

Bonehunter @ Antwerp Music City

Slayer + special guests @ IJselhallen Zwolle

Uncle Acid and the Deadbeats @ AB

Nadsat + Tonto @ Barlok

Young Gun Silver Fox @ 013

Sons @ Trix Bar

Sorcerer @ Dynamo

¡Pendej0! @ Kinky Star

The Dwarves @ Cinema

Les Nuits Plasma @ Magasin 4

Clawhammer @ JH UzUz

Black Mirrors @ Zik-Zak

Mr. Myst - Full Moon Metal & Rock Pop-up Bar

Front 242 @ 013

European Streetpunk Night @ JC Bouckenborgh

Fish @ Spirit of 66

Nothing But Thieves @ 013

Bring Me The Horizon @ Lotto Arena

Shinedown @ Trix

Off The Cross @ Trix Club

Pictura Poesis + Daemonos @ JH Asgaard

Uncle Acid And The Deadbeats @ Paradiso

Napalm Death @ Baroeg

Glenn Hughes @ Boerderij

Tokyo Blade @ LittleDevil

The Vintage Caravan @ AB

La fiesta des Titans

Fractured Insanity @ Le Cercle

Sacrilege @ Colosseum Genk

Gutter Knife @ Cobra Jaune

So What Festival 2018

Within Temptation @ Lotto Arena

Frigs @ De Pit

Regression LP Release @ De Kreun

Charm Designer @ Rocking Bull

Stormrider + Powerslave @ De Bosuil

Onrust + Stonemule @ De Verlichte Geest

Sweat 'n Wild Festival 2018

The Human League @ Kursaal

Lost Baron @ Antwerp Music City

Sisters of Suffocation @ JH Asgaard

Red Zebra @ De Casino

Samsara Blues Experiment @ Magasin 4

L'Homme Absurde @ De Witte Non

Lifers + As It Hurts @ Le Garage

El Topo Goes Frigo 2018

Grindfeast XL V

Aauw Yzer 2018

Underviewer @ Jk2470

Helldorado 2018

World Psych Night #01 @ Kinky Star

Chvrches @ AB

Supersuckers @ Patronaat

August Burns Red @ Zappa

As It Is @ Trix Club

The Human League @ De Roma

And So I Watch You From Afar @ Muziekodroom

Ms. Lauryn Hill @ Vorst Nationaal

Omnium Gatherum @ Biebob

Danko Jones @ Burgerweeshuis

Grand Slam European Tour @ De Verlichte Geest

Sigrid @ La Madeleine

Napalm Death @ Kulttempel

Grand Slam European Tour @ 013

Danko Jones @ Kavka

Systyr 'Skin-'nerd @ The Crossover

Liam Gallagher @ Vorst Nationaal

Kadavar + Monolord @ De Kreun

Gus G. @ Het Debuut

The Dire Straits Experience @ Stadsschouwburg

Impericon Never Say Die Tour! 2018 @ Muziekodroom

Öst+Front @ Gebr. De Nobel

Bury Tomorrow + 36 Crazyfists @ Zappa

Jungle @ Trix

Faces On Tv @ Trix Club

The Breeders @ La Madeleine

Unzucht @ P60

Damanek @ Spirit of 66

Thaw @ Magasin 4

Watain @ Trix

Sven Hammond @ 013

Seasick Steve @ Koninklijk Circus

Jethro Tull @ Stadsschouwburg

Esben and the Witch @ La Zone

Mindwar @ F.C. Daknam

Bury Tomorrow + 36 Crazyfists @ Effenaar

Kid Harlequin @ Plek

Ploegendienst @ LittleDevil

Zuperking @ Rock Café Leuven

Teed Up + The Sharpeez @ B52

Legends of Rock Tribute Tour (Part 2) @ De Verlichte Geest

Prey Drive @ De Pit

A night in Doel

Metal On Metal 2018

All For Punk! @ L'Aéronef

Stereoseat @ Colosseum Genk

Brutality Over Belgium - North Edition 2018

Tie-Rock 2018

Ottone Pesante @ Barlok

Sloophamer Fest 3.0

Catacombfest Resurrection 2018

Troyfest 2018

Koyle @ CC De Brug

Rocking Thals 4 Live 2018

The Spirit Cabinet @ De Verlichte Geest

The RG's @ Rocking Bull

Absolva @ Elpee

Watain + Rotting Christ @ Doornroosje

Ghent International Record Fair #52

Aborted @ Dynamo

The Maension + Spaulding @ Skulls

Zeal & Ardor @ Zappa

Sólveig Matthildur @ Kinky Star

Jethro Tull @ 013

The Night Flight Orchestra @ Willemeen Arnhem

Nightwish @ Ziggo Dome

Kikagaku Moyo @ AB Club

Zeal & Ardor @ 013

The Night Flight Orchestra @ Biebob

The Hunna @ Kavka

First Aid Kit @ De Roma

Clutch @ Melkweg

UB40 @ La Madeleine

Belzebong + The Necromancers @ Magasin 4

Interpol @ Vorst Nationaal

Great Lake Swimmers @ De Casino

Thundermother @ De Verlichte Geest

The Sore Losers @ Nieuwe Nor

Shht - Trix Bar

The Cadillac Three @ 013

The Dead Daisies @ De Kreun

Faces On Tv @ Effenaar

¡Pendejo! @ Geniepegen Drauk

Mostly Autumn @ Spirit of 66

Kreator + Dimmu Borgir @ 013

Crazy Lixx @ De Verlichte Geest

Henry Rollins' Travel Slideshow @ Schouwburg Kortrijk

Go Hard On Locals! @ Vort'n Vis

Snatch + Lost Baron @ Den Drummer

Stranger Dimensions @ JH Asgaard

Ashes Into Blood @ Rocking Bull

Geldersch Hel

MC50 @ Trix

Naglfar @ Cinema

Zak en Roe Fest 2018

Wanheda + Noisedriver @ Roadhouse 69

Horns For Charity 2018

Terror + Deez Nuts @ Muziekodroom

Lugubrum @ JK Paddestoel

Tamino @ AB

Chronic Disease @ Snuffel

Ostrogoth @ The Crossover

Into Darkness V

Your Highness @ Vort'n Vis

Buzzkill Baby @ Dax Café

Skeletonwitch + Mantar @ Biebob

Birds In Row + Ken mode + Coilguns @ Magasin 4

Darken The Moon X

Furia + Au-Dessus @ De Schakel

As I Lay Dying @ 013

The Chasing Monster @ Trix Bar

Demon @ Colosseum

As I Lay Dying @ Zappa

Zhrine + Ulsect @ Magasin 4

Nils Frahm

Charlie Winston @ Koninklijk Circus

Kreator + Dimmu Borgir @ AB

It It Anita @ Het Depot

Ben Howard @ Vorst Nationaal

MTV Headbanger's Ball Tour @ 013

Marduk @ Het Entrepot

Special Providence @ Spirit of 66

Kalmah + Vreid @ Neushoorn

Stick To Your Guns @ Trix

It It Anita @ Charlatan

Stick To Your Guns @Trix

Iceage @ De Kreun

Austin Lucas + Warshy @ Cinema

Six Feet Under @ Cult Art Club

Magnus Allstarts final concert @ AB

Marduk @ Metropool

A Perfect Circle @ Lotto Arena

The Prodigy @ Vorst Nationaal

Focus @ Baroeg

Het Verlichte Geest Feest 2018

Hooverphonic @ 013

The Prodigy @ Vorst Nationaal

Drakkar @ Le Cercle

Adult. + Dive @ Magasin 4

Johnny Marr @ Trix Club

The War On Drugs @ Sportpaleis

Ruhrpott Metal Meeting 2018

Up The Irons @ Spirit of 66

Arsenal @ Lotto Arena

Psycho 44 @ Den Trap

Frau Blücher and the Drünken Horses @ Rock Classic Bar

Vicious Nature @ Elpee

Rat Rock Rally 2018

Geoff Tate's Operation Mindcrime @ Het Debuut

10 Years Toxicity @ De Verlichte Geest

Born From Pain @ Scum Katwijk

Warhola - Trix Club

Clckws @ JH Joeniz

Clawfinger @ Dynamo

Misanthrope @ Le Cercle

Gèsfakrock 2018

Surrounded By Islands @ Kinky Star

Music For The Oceans 2018

K's Choice @ AB

Pro-Pain @ Biebob

Tremonti @ Trix

Geoff Tate's Operation Mindcrime @ Le Cercle

Clawfinger @ De Casino

Symphonic Pink Floyd @ Lotto Arena

Diablo Blvd. @ AB

Molly Hatchet @ The Crossover

Ensiferum Acoustic @ De Verlichte Geest

Chase Atlantic @ Zappa

Demonical + Slaughter the Giant @ Elpee

The Doors Alive @ 013

Sibiir @ Iduna

Vandenberg’s Moonkings @ Biebob

Buzzcocks @ Luxor Live

James B-day Bash @ Kinky Star

Eindhoven Metal Meeting 2018

Wanheda + Noisedriver @ Rock Classic Bar

Marduk @ L'Entrepôt

Trixie Whitley @ Lotto Arena

Charles Hayward @ Magasin 4

Hecate Enthroned @ De Verlichte Geest

Jingle Bell Metal Concert

Pluto Metal Fest 2018

Any Port in A Storm

No Fun At All @ Club De B

Legends Of Rock Tribute Tour @ OC Sint-Amandus

Bleach - Nirvana Tribute @ JH Asgaard

Myrkur @ 013

Kloothommel @ Kinky Star

Hank Von Hell @ Melkweg

Clutch @ AB

New Model Army @ Melkweg

Novastar @ AB

No Fun At All @ Paard

Within Temptation - 013

Archspire @ Magasin 4

Birth of Joy + Death Alley @ Gebouw-T

Legends of Rock Tribute Tour (Part 3) @ De Verlichte Geest

Diabolica Sonis Metalnight

Support Your Locals 6

Heavy Jingle Balls Party

Within Temptation - 013

Uli Jon Roth @ The Crossover

Within Temptation @ 013

Wham Jam V

El Twanguero @ De Casino

A Tribute to the Big 4 @ De Pit

Within Temptation - 013

Sham 69 @ LittleDevil

Pene Corrida @ Rocking Bull

Reject the Sickness @ Kinky Star

Dark Xmass Ritual MMXVIII

Millionaire @ 013

Legends of Rock Tribute Festival @ Effenaar

Fleddy Melculychlistmas

Dirt A Gogo @ Elpee

Schirenc Plays Pungent Stench @ Baroeg

2 Years of Rotten Madness @ Vort'n Vis

A Tribute to the Big 4 @ De Verlichte Geest

Vandenberg's Moonkings @ Grenswerk

Physical Graffiti @ Metropool

Mad Sin @ Magasin 4

Wishbone Ash @ Spirit of 66

Mortiis @ Magasin 4

The Scabs @ De Roma (extra concert)

Architects @ Lotto Arena

Heralds of Unlight 2019

Splendidula @ Casa Papa Giovanni

La Muerte + Dool + Hangmang's Chair @ AB

The Scabs @ De Roma

Flogging Molly - AB

Phurpa @ Magasin 4

Michale Graves @ Elpee

Flogging Molly @ Klokgebouw

Antropofago + Serial Butcher @ MCP-Apache

Stonebirds @ Den Drummer

Physical Graffiti @ Effenaar

Damned Soul Fest 2019

Anna Calvi - Trix

Grave Digger @ Dynamo

Fleddypalooza @ AB

Dear Deer @ Kinky Star

Brainstorm @ Cult Art Club

Avatar - Trix

Snow Patrol @ Vorst Nationaal

Therapy? @ Botanique

Therapy? @ Muziekgieterij

The Sore Losers @ Effenaar

Exhume The Metal Festival IV

Persistence Tour 2019

Memoriam @ Elpee

The Bollock Brothers @ Den Irish Pub

The Casualties @ Magasin 4

Legends of Rock Tribute Festival - Lummen

Somewhere On Stage (Maiden Tribute) @ Muziekcafé Helmond

Odesza @ AB

Fifty Foot Combo @ Cinema

Up The Irons @ De Verlichte Geest

Fucked Up @ Kavka

Heideroosjes @ Melkweg

Monster Magnet - De Kreun

World Psych Night #02 @ Kinky Star

Draconian + Harakiri for the Sky @ Kavka

Monster Magnet - De Casino

Basement + Culture Abuse - Trix Club

A Bowie Celebration @ AB

Grave Digger @ Biebob

Hoobastank - Trix

Komplikations @ Kinky Star

The Scabs @ Het Depot (extra concert)

Monster Magnet - Effenaar

The Scabs @ Het Depot (extra concert)

Amaranthe @ Trix

Behemoth @ TivoliVredenburg

DeWolff @ Muziekgieterij

Esben and the Witch @ Magasin 4

Drive By Wire @ Rocking Bull

Speedözer @ Negasonic

The Scabs @ Het Depot

K's Choice

Heideroosjes @ AB

Splendidula CD-Release @ Rockkelder

Obscura @ Patronaat

Amorphis + Soilwork @ Trix

Royal Republic @ Effenaar

Up The Irons @ Beatnik

Behemoth @ AB

Behemoth @ Rockhal

Necros Christos @ Het Bos

Parkway Drive @ Vorst Nationaal

Cloud Nothings @ 013

Parkway Drive @ AFAS Live

Ghost @ Lotto Arena

The Wombats - 013

Good Charlotte @ AB

Years & Years @ Lotto Arena

The Bootleg Beatles @ AB

Brides Of Lucifer @ Lotto Arena

Liège On Fire Festival - Vol. II

Tunic @ Magasin 4

Avatar @ Melkweg

Ian Paice (Deep Purple) @ Le Kursaal

The Streets @ AB

UK Subs @ Cinema

Steel Panther - De Mast

The Bootleg Beatles @ De Casino

Night Beats @ AB

Friends of Rock Festival 2019

Steven Wilson @ Koninklijk Circus

Good Charlotte @ 013

John Garcia & The Band Of Gold @ Het Depot

Tears For Fears @ Lotto Arena

Decapitated @ De Verlichte Geest

Bucovina @ JH Asgaard

John Garcia & The Band Of Gold @ 013

Wacken Winter Nights 2019

Gaahls Wyrd + Tribulation @ Cinema

Archspire @ Cinema

Korkiplaani @ 013

Slash feat Myles Kennedy And The Conspirators @ Koninklijk Circus

International EBM Day @ De Casino

Fabulae Dramatis @ Rocking Bull

Detonation 2019

Laura Cox Band @ The Crossover

P.O.D. + Alien Ant Farm - Trix

Korkiplaani @ Trix

Michale Graves @ Magasin 4

Skindred @ Kavka

Michale Graves @ Baroeg

Michale Graves @ Dynamo

Rival Sons - Trix

ZAZ @ Vorst Nationaal

RY X - Koninklijk Circus

Greta Van Fleet - Lotto Arena

The Dark Paths Festival 2019

Delain - Bibelot

Slamapache Vol. 2

Hell Over Hammaburg 2019

Beast In Black @ Biebob

Florence + The Machine @ Sportpaleis

Doro @ De Kreun

Innerfire + Wild @ MCP-Apache

Travers Brothership @ The Crossover

Cuntfest 2019

Bastille - Sportpaleis

Sleaze Fest 2019

Post Malone - Sportpaleis

Twenty One Pilots @ Paleis 12

Killfest Tour 2019 @ Effenaar

All Star Gary Moore Tribute Band @ The Crossover

Oomph! @ Iduna

Physical Graffiti @ Spirit of 66

Nekromantix @ Kavka

Windhand @ Effenaar

Maiden United @ Muziekcafé Helmond

Perturbator @ Botanique

Mass Hysteria @ La Madeleine

Oilsjt Omploft 2019

Splendidula CD-Release @ Negasonic

The Rabids @ Skulls

The Young Gods @ Botanique

Full Throttle Baby @ Magasin 4

Soundgarden Lives! @ Mezz

Excel @ Dynamo

A Pale Horse Named Death @ Elpee

Enter Shikari @ 013

Kissin' Dynamite

Grindhoven VIII

Metalworks Fest 2019

Outside Revelation @ Rocking Bull

The Dead South - De Casino

Rufus Wainwright @ Koninklijk Circus

Red Sun Atacama @ Kinky Star

Clouds + Totalselfhatred @ Grotten van Kanne

Remember Kurt Cobain @ Dynamo

Orphaned Land @ De Verlichte Geest

Leuven Tribute Festival 2019

Harlequin Fest 2019

Roadburn Festival 2019

Letz Zep @ Melkweg

Durbuy Rock Festival 2019

Arena @ Boerderij

Jungle Rot @ Magasin 4

Enter Shikari @ AB

Doom Over Den Drummer

Jungle Rot @ Kavka

The Hague Metal Fest 2019

Black Easter Festival 2019

Hollywood Undead - 013

Jawbone @ The Crossover

Tedeschi Trucks Band @ AB

Stockholm Slaughter 2019

Father Befouled + Encoffination @ Magasin 4

Netherlands Deathfest IV

Rock Kappaert 2019

The Scabs @ CC Hasselt

Rebelrock #15

Headbanger's Balls Fest 2019

George Ezra - Vorst Nationaal

An Occult Evening - De Verlichte Geest

TribFest Roeselare 2019

Graveland Open Air 2019

Samael @ Metropool

Samael @ Podium Victorie

7 H.Target @ MCP-Apache

El Topo Goes Loco 2019

The Scabs @ CC Diest

The J.B.'s @ De Casino

Wildfest 2019

Submit Fest 2019

Eagles - Sportpaleis

Dark Troll Festival 2019

Chronical Moshers Open Air 2019

Metallica @ Keulen

Retie Rockt 2019

Metallica @ Koning Boudewijnstadion

Graspop Metal Meeting 2019

Mark Knopfler @ Sportpaleis

Under The Black Sun 2019

Rock Harz Open Air 2019

30 Years of Vort'n Vis

Ieper Hardcore Fest 2019

Forest Fest Open Air 2019

Chaos Descends Festival 2019

Kaiser Fest 2019

Dynamo Metal Fest 2019

Party.San Metal Open Air 2019

Alcatraz Hard Rock & Metal Festival 2019

Metal Méan 2019

DzjuuFest 2019

Y & T @ Hedon

Y & T @ Boerderij

Annihilator @ Biebob

Y & T @ De Kreun

Legenda

013
Ancienne Belgique
Biebob
Botanique
Café De Witte Non
Café Elpee
De Casino
De Kreun
De Mast
De Verlichte Geest
Effenaar
Kavka
Lotto Arena
Muziekodroom
Sportpaleis
Trix
Vooruit
Vorst Nationaal