Een overzicht van alle concerten en festivals die GigView in het oog houdt.

Ook u kan een bijdrage leveren door een kalender event in te voegen. Hou uw medemens op de hoogte en help ons een zo groot mogelijk overzicht te verkrijgen!

► Voeg een kalender event toe

Voor afgelopen evenementen, klik hier

 

Legenda

013
Ancienne Belgique
Biebob
Botanique
Café De Witte Non
Café Elpee
De Casino
De Kreun
De Mast
De Verlichte Geest
Effenaar
Kavka
La Madeleine
Lotto Arena
Muziekodroom
Sportpaleis
Trix
Vooruit
Vorst Nationaal
Zappa
Selecteer de zaal

Hogjaw @ Spirit of 66

20 Watt Tombstone @ Magasin 4

Ariadne @ Kinky Star

The Melvins @ Doornroosje

Godsmack - 013

Suburban Drugdealers @ Exit Inside

Graspop Metal Meeting 2019

Almighty Mighty @ DOK

Invidiosus @ MCP-Apache

The Melvins @ Trix

Mute @ Cinema

Dark Entries Night 28

The Bollock Brothers @ B52

Southside Festival 2019

The Flower Kings @ Boerderij

Het Landhuis Punk Meeting 2019

Pink Factory @ Spirit of 66

Harnbarg Metal Fest 2019

Knuckledust @ Kroepoekfabriek

Mark Knopfler @ Sportpaleis

Midsummer Prog Festival 2019

Lost InSanity @ LittleDevil

Red City Radio @ JH Vizit

Knuckledust @ Café De Meister

BAK XIII @ Magasin 4

Cult Leader @ Patronaat

She Made Me Do It @ Rocking Bull

Ministry @ Doornroosje

Taking Back Sunday @ Melkweg

The B-52's @ AB

Nick Steed Five @ The Crossover

MethXCamp @ Antwerp Music City

La Dispute @ Melkweg

Three Days Grace - 013

Nashville Pussy @ Magasin 4

La Dispute - Trix Club

Dream Theater @ Capitole

Rammstein - De Kuip

ZZ Top @ Vorst Nationaal

Radio Moscow @ De Zwerver

KISS @ Ziggo Dome

Nashville Pussy @ dB's

Wolfmother @ Doornroosje

Vltimas @ Gebr. de Nobel

Death By Stereo @ Cinema

Urtikaria Anal @ JH Asgaard

Under The Black Sun 2019

Noisem @ Magasin 4

Muse @ Goffertpark

Weapon @ Rocking Bull

Bologna Sonic Park 2019

Down The Lees @ Kinky Star

Paul Heaton & Jacqui Abbott - AB

The Goddamn Gallows @ De Helling

Muddy Roots Europe 2019

BloYaTop @ Café Rocks

Black Bottle Riot @ Kroepoekfabriek

Triggerfinger @ OLT De Goffert

Kuar Nhial @ De Kleine Kunst

Metz @ Effenaar

Metal op je Muil 2019

The Spacelords @ JH Sojo

Dark Entries Night 29

Epica @ OLT Hertme

Enablers @ Magasin 4

Sint-Henricus On Stage 2019

Sunday Punkday #05

Carach Angren @ Het Entrepot

The Adolescents @ Magasin 4

The Heathen Apostles @ Exit Inside

Cult Leader @ Kavka

The Murderburgers @ Den Tip

Combichrist @ P60

Gorgasm @ dB's

Corrosion of Conformity @ De Casino

Wolfmother - OLT Rivierenhof

Limp Bizkit - 013

Me First And The Gimme Gimmes @ De Casino

Rock Harz Open Air 2019

Nervochaos @ Elpee

Marky Ramone’s Blitzkrieg @ Doornroosje

Me First And The Gimme Gimmes @ Melkweg

The Third Kind @ Kinky Star

Rock Fest Barcelona 2019

30 Years of Vort'n Vis

Ieper Hardcore Fest 2019

The Mullet Monster Mafia @ Barock

Sister May @ Skulls

Yawning Man @ JH Sojo

Ploezerock 2019

Dead Head @ Elpee

Nusquama @ Antwerp Music City

Fire Down Below @ Stormram

Little Wing @ Den Driehoek

Crowbar @ P60

Coq Rock 2019

Ghost Division @ Rocking Bull

Zomergem Davert 2019

Revival Fest 2019

Metal Tribute Open Air 2019

Ministry @ La Machine

Misery Index @ Merleyn

Ministry @ Kulttempel

Rammstein - Koning Boudewijnstadion

Den Hoed Music Jamsession

Bang Your Head!!! Festival 2019

In Flammen Open Air 2019

The Yalla Yallas @ JH De Non

Streetpunk Thursday

Random Hand @ JC Vizit

White Cowbell Oklahoma @ Paradiso

Chris Robinson Brotherhood @ Paradiso

Fiesta Loca 2019

Forces Of Friday

Kliko Fest 2019

Rockfest - Schepskermis

Arsenal - OLT Rivierenhof Deurne

Harley Days Assenede 2019

Mise En Scene @ Koersepeerd

Rust @ Gonzobar

Gruesome @ LittleDevil

Wehrmacht @ Baroeg

Metal Church @ Iduna

TW Classic 2019

Arsenal - OLT Rivierenhof

Gorgasm @ MCP-Apache

Gruesome @ Elpee

Daryl Hall & John Oak - OLT Rivierenhof Deurne

Daryl Hall & John Oates @ OLT Rivierenhof

Rock In Graz 2019

Flotsam and Jetsam @ Elpee

Chaos Descends Festival 2019

Catalysis @ MCP-Apache

Moshulu @ Boerderij

Metal Militia IV

Kaiser Fest 2019

Dynamo Metal Fest 2019

Moonchild @ Ragnarok

Crossing over B52

Tales From The Punx

Klokfest 2019

Catalysis @ Ragnarok

Grindhouse @ Metro

Anathema @ Boerderij

Thou @ dB's

Philip H. Anselmo & The Illegals @ Turock

In Evil Hour @ Geniepegen Drauk

Black Stone Cherry @ Hedon

The Allman Betts Band @ Paradiso

Get Dead @ Antwerp Music City

Noctem @ MCP-Apache

Headbangers Open Air 2019

Burning Q Festival 2019

Hillbilly Rawhide @ Barock

OM @ TivoliVredenburg

Demented Are Go @ Baroeg

Stonehenge Festival 2019

Loco Loco Fest 2019

Turbofest 2019

Rock Petrol 2019

Skeletal Remains @ Elpee

Poison Idea @ Baroeg

D.I. + Poison Idea @ Melkweg

Black Stone Cherry @ De Bosuil

Life of Agony @ De Helling

C.J. Ramone @ Kroepoekfabriek

Rebellion Festival 2019

Bullet For My Valentine @ TivoliVredenburg

Roadkill Festival 2019

Full Moon Summer Fest 2019

Flotsam and Jetsam @ Baroeg

Festival Dranouter 2019

Toledo Steel + Speed Queen @ Moonlight Music Hall

FestiHalle 2019

Marky Ramone’s Blitzkrieg @ Baroeg

RheinRiot 2019

Queensryche - Effenaar

Headshot @ JH Reflex

Krisiun @ Elpee

Latte @ Antwerp Music City

The Damned @ Melkweg

Party.San Metal Open Air 2019

Alcatraz Hard Rock & Metal Festival 2019

Yellowstock Festival 2019

Rockabilly Swamp 2019

Jinjer @ Baroeg

Walls Of Jericho @ De Verlichte Geest

Prong @ Cacaofabriek

Brussels Summer Festival 2019

Summer Breeze Open Air 2019

Evergreen Terrace @ De Verlichte Geest

Motocultor Festival 2019

Hatebreed @ Podium Victorie

Herbakkersfestival 2019

Krisiun @ Baroeg

Percy @ B52

Elbriot Festival 2019

Metal Méan 2019

Up Your Mule @ The Crossover

Oliver/Dawson Saxon @ Spirit of 66

Oliver/Dawson Saxon @ De Verlichte Geest

The Take @ De Verlichte Geest

Prophets of Rage @ TivoliVredenburg

Riot V @ The Crossover

Billy The Kid @ De Verlichte Geest

The Story So Far - 013

Phane @ The Pit's

Uli Jon Roth @ Baroeg

Golden Age Rock Festival 2019

Razernij - Beerdrinkers & Hellraisers 2019

Benefiet VZW De Zonnegloed

Peken Rock 2019

Klingonz @ Barock

Crazy Town @ De Verlichte Geest

Praga Khan vs Buscemi @ Le Jardin Creole

Boterhammen in het park - AB

Channel Zero @ Le Jardin Creole

Satarial @ Ragnarok

Satarial @ De Verlichte Geest

Funebrarum @ Elpee

Dylan LeBlanc @ De Casino

Frietrock Metal Rock Fest 2019

Down The Hill 2019

DzjuuFest 2019

Triggerfinger @ Onderzeebootloods

Hexecutor @ MCP-Apache

Amenra @ OLT Rivierenhof

Ocean Alley @ Kavka

Duff McKagan feat Shooter Jennings - AB

Arsenal - OLT Rivierenhof

Reservoir Dogs Band - 013

Fight The Fight - 013

Blender UnderCover 2019

Ciconia @ Titans Club

Gum Takes Tooth @ Magasin 4

Traditionnel Punk & Skins Festival 2019

Villa Pace - Vredefeesten 2019

Schoonebeek Deathfest 2019

Rock Against Duchenne 2019

Tytan @ Negasonic

Komah @ Elpee

Cult of Scarecrow @ Skulls

Cicionia @ B52

Soto - Biebob

Sweet Mary Jane @ The Crossover

Trash Boat @ Kavka

Tomb Mold @ Magasin 4

DevilDriver @ Trix

Leather @ Moonlight Music Hall

Storm Crusher Festival 2019

Ayreon - 013

Hertals Rock City 2019

Backyard Festival 2019

Hell over MCP

Ironhammer Festival 2019

Diggeth @ Elpee

Stranger Dimensions @ Rocking Bull

Franky Flame @ Barock

Darken The Moon XI

Wreck Kings @ Exit Inside

Baroeg Open Air 2019

Turpentine Valley @ Gonzo

Ayreon - 013

Lagerstein @ JH Asgaard

Ayreon - 013

Chelsea @ Magasin 4

Helmet - Trix Club

Helmet @ Muziekodroom

Stars - Trix Club

We Were Promised Jetpacks @ Kavka

Alex Cameron - AB

Wintersleep - Trix Bar

Struggler @ Kinky Star

Brutal Sphincter @ MCP-Apache

Stahlzeit - Effenaar

Channel Zero @ De Posthoorn

Temple Fang @ Cacaofabriek

Raw Medicine @ Café Rocks

Between the Buried and me - Trix

King of the World @ Metropool

Infloyd @ Bibelot

Freaky Age @ AB

Rumspringa 2.0

Alice Cooper - Vorst Nationaal

Stahlzeit @ Gebr. de Nobel

Ragga Terror Front @ Kinky Star

Officium Triste @ Amuz

Metal For The Lost 2019

Necrobiotic @ MCP-Apache

Zebrahead @ Kavka

The Sisters of Mercy @ AB

Sisters Of Mercy - AB

Overkill @ Trix

Brutality Over Charleroi

Kommil Foo: Oogst - AB

Pierce Brothers - 013

The Selecter @ De Roma

Amenra 20th Anniversary @ Paradiso

Sebadoh - Trix Club

Memoriam @ Elpee

Smash Your Privilege Festival 2019

Devils Rock for an Angel 2019

Limburg Hardcore Fest 2019

BE Acoustic

Amenra 20th Anniversary @ Paradiso

Ten Tonnes - Trix Bar

Amenra 20th Anniversary @ Paradiso

Ufomammut @ Magasin 4

Madrugada - AB

DZ Deathrays - Trix Bar

Lydia Lunch sings Suicide @ Magasin 4

Alice Cooper - 013

Hydrogen Sea @ Vooruit

DZ Deathrays @ Melkweg

Acid Mothers Temple @ Magasin 4

District 97 @ Boerderij

Hydrogen Sea + Tristan - De Casino

Y & T @ Hedon

Pixies - 013

Y & T @ Boerderij

Deafheaven + Touché Amoré @ AB

Way Of Darkness Festival 2019

Ça va grinder près de chez vous

Hard Rock Fest Avelgem 2019

Rivers Of Nihil + Black Crown Initiate - Trix Club

Heathen Assault 2019

Das Oktober Metalfest 2019

The Doors in Concert @ Manifesto

The Gathering @ Boerderij

Epica @ TivoliVredenburg

Crashdïet @ De Verlichte Geest

Viking Market Kasteel Doornenburg 2019

Rivers of Nihil @ Trix

Splendidula @ MCP-Apache

Wound Collector @ Skulls

Strife + Risk It @ Cinema

Jordan Rakei - AB

Static-X - Trix

Limburg Hardcore Fest NL 2019

The Gathering - 013

Machine Head @ 013

King Gizzard & The Lizard Wizard - AB

William Fitzsimmons - Trix Club

In The Woods... @ Baroeg

Sleep @ Melkweg

Crayon Sun + Falling Man - De Casino

Lindsey Stirling - 013

The Amazons - Trix Club

Nils Frahm - AB

Hugh Cornwell - De Casino

James Morrison - La Madeleine

Sick Sabbath @ De Flux

In The Woods... @ JH Zenith

Bloody Heels @ Elpee

Asbest Fest VII

Stahlzeit @ Muziekgieterij

Leegems Metal Fest 2019

So What Festival 2019

Marc Almond - 013

Communion of Rock Festival 2019

Lindsey Stirling - Koninklijk Circus

Music For The Oceans 2019

Charlie Cunningham - AB

Stillbirth @ Baroeg

New Order - Vorst Nationaal

Apparat @ De Roma

Palace - Trix Bar

The Slow Show - La Madeleine

HÆLOS - Trix Club

Why Don't We - 013

Pixies - Vorst Nationaal

Storm of Sedition @ The Pit's

As I Lay Dying - AB

Gepetto & The Wales - De Casino

As I Lay Dying - 013

Julian Sas @ Mezz

Desertfest Belgium 2019

Astodan @ B52

Sunpower @ Nosta

Night Fest Metal X

Brutal Exposure @ Skulls

Monomyth @ Burgerweeshuis

Phantom Rockers @ Barock

The Dream Syndicate - AB

The Sisters of Mercy @ TivoliVredenburg

Once A Punk Fest

Jethro Tull @ Theater Heerlen

Jethro Tull @ Philharmonie Haarlem

Gorecrusher

Craig Finn & The Uptown Controllers - Trix Club

Jethro Tull @ TivoliVredenburg

The Struts - 013

Coca-Cola sessions: Mooneye + Almighty Mighty - AB

Set It Off - Trix Club

Dez Mona - De Casino

Lewis Capaldi - La Madeleine

Annihilator @ Biebob

The Psychedelic Furs

Poets Of The Fall - 013

Satan @ Moonlight Music Hall

Band of Friends @ The Crossover

The Lighthouse - AB

Festerfest 2019

Ancient Rites + Sabathan @ De Verlichte Geest

Wolvennest @ JK Paddestoel

Moonspell + Rotting Christ @ Metropool

Y&T @ De Kreun

In Arkadia @ MCP-Apache

Moonspell + Rotting Christ @ Melkweg

The Divine Comedy - Koninklijk Circus

Harrison Storm - AB Club

The Slackers @ Magasin 4

Electric Six - De Casino

Yungblud - AB

Yungblud - AB

John Mayall @ De Casino

Chromatics - Trix

Roy Orbison & Buddy Holly - Paleis Voor Schone Kunsten

Perturbator @ Trix

Deströyer 666 @ Gebr. de Nobel

Moonspell + Rotting Christ - Trix

Stef Kamil Carlens & Band @ De Casino

The Van Jets - AB

Golden Earring @ Oosterpoort

Pertubator - Effenaar

The Delines - AB

Machine Head @ Vorst Nationaal

King Hiss @ De Kreun

Beyond The Black @ Metropool

The Van Jets - AB

The Sound Of Revolution 2019

Holocaust @ Muziekcafé Helmond

Archive - AB

Tim Knol & The Bluegrass Boogiemen - 013

Brit Floyd @ Kursaal

Metal Against Child Cancer 2019

Masters of Grind 2019

Holland Heavy Festival 2019

StillMarillion @ Boerderij

The Lucky Devils @ Exit Inside

Popa Chubby @ The Crossover

Archive - AB

Tributeland 2019

Beast In Black - 013

Daughters - Trix Club

Lisa Stansfield - AB

The Vamps - AB

Coldside @ De Verlichte Geest

Sam Fender - La Madeleine

Opeth - AB

Girl In Red - Trix Club

Black Box Revelation @ Vooruit

Luxúria de Lillith @ MCP-Apache

Dub Trio @ Magasin 4

Thrice + Refused - AB

Blood Red Shoes - 013

Quaker City Night Hawks @ De Casino

Maerzfeld @ De Bosuil

Golden Earring - 013

Portland - AB

Sigarettes After Sex - Koninklijk Circus

De Staat - Trix

Almighty Mighty - Trix Bar

Gers Pardoel @ De Casino

Suicide Commando @ Magasin 4

The Hyperjax @ Exit Inside

Dub Inc - AB

Frank Carter & The Rattlesnakes - Trix

Lost Frequencies - Vorst Nationaal

Herbstschatten @ B52

Blood Red Shoes @ Melkweg

Manjerock 2019

The Specials @ De Roma

Eluveitie + Lacuna Coil - Trix

Powerwolf @ 013

Alice Phoebe Lou - La Madeleine

Aldous Harding - AB

James Blake - Konklijk Circus

Alec Benjamin - La Madeleine

The Tallest Man On Earth - AB

James Blake - Koninklijk Circus

Blood Red Shoes - Trix

Greta Van Fleet - Lotto Arena

Nikki Lane @ De Casino

Dark Entries Night 31

The Lumineers

Anneke van Giersbergen 25 Years

Devin Townsend - Trix

Tides of Sulfur @ Koersepeerd

La Guerre des Gaules XI

Zingem Beeft

Devil's Mess

The Chats - 013

Anneke van Giersbergen 25 Years (extra show)

Eluveitie @ TivoliVredenburg

Devin Townsend - 013

Bad Temper Joe @ The Crossover

World Of Pain @ De Verlichte Geest

Heilung - AB

Vampire Weekend - AB

Sigrid - AB

Halestorm @ AFAS Live

Matt Simons - AB Club

Volbeat - Lotto Arena

Wanheda @ De Verlichte Geest

Motionless In White - Effenaar

Elvis Black Stars - AB

Marc Rebillet - Trix

Underworld - Lotto Arena

De Staat - 013

The Magic of Santana @ Boerderij

Dido - Lotto Arena

Mayhem - Biebob

H8000 Book Launch & Exposition

Soul Grip @ MCP-Apache

Radical Face - AB

Attila @ Kavka

The Magic of Santana @ De Bosuil

Die Antwoord - AB

Amon Amarth - Vorst Nationaal

The Young Gods @ Het Depot

Wardruna @ TivoliVredenburg

Cult Of Luna - Trix

Half Moon Run - AB

Infloyd @ Hedon

STAKE - AB

The Perfect Tool @ De Verlichte Geest

Black Leather Jacket - Trix Bar

King Prawn @ Magasin 4

Beth Hart Solo - A Weekend With Beth Hart (1st Show)

Beth Hart Solo - A Weekend With Beth Hart (2nd Show)

Heavy Metal Destruction II

Troyfest 2019

Pluto Fest 2019

Cutting the Skulls

Ifriqiyya Electrique @ Magasin 4

Battle Beast - De Kreun

Dweezil Zappa @ TivoliVredenburg

The Paper Kites - Trix Club

Sham 69 @ Magasin 4

Mostly Autumn @ Spirit of 66

CPeX - Trix

Worakls Orchestra - AB

Sons @ Vooruit

Sacred Reich @ Gebr. de Nobel

Motionless In White - Trix

Monomyth @ Vera

Marillion @ De Vereeniging

Marillion @ TivoliVredenburg

ERA - Vorst Nationaal

Mass Deathtruction Festival 2019

Blast From The Past 2019

Sacred Reich @ Cacaofabriek

Legends of Rock Tribute Festival - Kortrijk

Dark Entries Night 32

Slaughter Messiah @ De Verlichte Geest

Clement Peerens Explosition @ De Casino

Dødheimsgard + Bölzer @ Zappa

Monomyth @ Paard

Alter Bridge - Koninklijk Circus

Skillet - 013

Stray From The Path @ Kavka

Strange Kind of Women @ Boerderij

Monomyth @ Hall of Fame

Eindhoven Metal Meeting 2019

New Cool Collective @ 013

Heideroosjes - Het Depot

TracteurFest 2.0

Skillet - Trix

Jasper Erkens - Trix Club

Heideroosjes - Het Depot

Skillet - Trix

De Kreuners - AB

Heideroosjes - Tivoli Vredenburg

Danny Vera - Effenaar

Sham 69 @ LittleDevil

At The Gates - Trix

Mobïlhead @ Kaffee Maboel

Crazy Little Things @ Gebouw-T

Miava @ Oemtata

Bömbers @ Iduna

Gloryhammer - Trix

AC/DC By ACDCuk @ Dynamo

Gloryhammer @ Gebr. de Nobel

Abbath @ Trix

Eindhoven Rock Business #2

Dropkick Murphys - Vorst Nationaal

Up The Irons - 20 Wasted Years @ De Verlichte Geest

Tom Rosenthal - AB

Raymond 70 - AB

Equilibrium - Biebob

The Darkness @ De Casino

Bear's Den - Vorst Nationaal

Grindhoven IX

Roadburn Festival 2020

Headbanger's Balls Fest 2020