Paaspop 2018

Datum: 
vrijdag, 30 maart, 2018 tot zondag, 1 april, 2018

Vrijdag 30 maart:

Apollo stage:

Kensington, BLØF, Broederliefde, Anne-marie, meer t.b.a.

Phoenix stage:

The Bloody Beetroots, DeWolff, VUUR, Avatar, meer t.b.a.

Theater stage:

Vipers, The Dirty Daddies, meer t.b.a.

Jack Daniel's stage:

Zeke, Wulf, Velvet Volume, Arcane Roots, EUT, meer t.b.a.

Roxy stage:

Leafs, Ares, Secret Cinema b2b Egbert Live, Joost, Jacin Trill, ANBU, Naaz, meer t.b.a.

Restolounge:

Pyrates!, Big Bat, Monty Picon, meer t.b.a.

The Warehouse:

De Lievelings Dj’s van je Zusje, La Fuente, The Boy Next Door, Chimp, Da Tweekaz, meer t.b.a.

Loco Royale:

Høken met de Heinoos, Weekend Warriors, Hands up met Danny Panadero, meer t.b.a.

Thunderbolt:

The Urban Voodoo Machine, St. Jimmy's, meer t.b.a.

Thunder Alley:

/

 

Zaterdag 31 maart:

Apollo stage:

Bastille, The Wombats, Lil’ Kleine LIVE, Dotan, meer t.b.a.

Phoenix stage:

Jeremy Loops, Ronnie Flex & Deuxperience, MAAN, Rico & Sticks, Walk the Moon, meer t.b.a.

Theatre stage:

Daredevils, Craig Hill, meer t.b.a.

Stardust stage:

Fatboy Slim, meer t.b.a.

Jack Daniel's stage:

Kadavar, The Overslept, Orange Goblin, Millionaire, Death Alley, meer t.b.a.

Roxy stage:

4shobangers, SMP, DJ Odin, Baloji, Waxfiend, Prime, Latifah, Idaly, Equalz, Cartiez, Blackwave, Josylvio, meer t.b.a.

Restolounge:

Elvis@TheChapel, Ooostblok, The Turbans, Ferocious Dog, meer t.b.a.

The Warehouse:

Dyna, DAISY, Mr. Polska, Frequencerz, The Partysquad, Praia Del Sol, Lady Bee, Lucas & Steve, LNY TNZ, Freddy Moreira, meer t.b.a.

Loco Royale:

Rimboband, Paashaas de Musical, Popgunnn, meer t.b.a.

Thunderbolt:

Tusky, Popa Chubby, Bizkit Park, meer t.b.a.

Thunder Alley:

Charlie And The Lesbians, The Hazzah, Korfbal

 

Zondag 1 april:

Apollo stage:

Triggerfinger, BZB, Nothing but Thieves, Iggy Pop, Guus Meeuwis, De Jeugd van Tegenwoordig, , meer t.b.a.

Phoenix stage:

Black Label Society, MY BABY, James TW, The Boxer Rebellion, meer t.b.a.

Theater stage:

Kiki Schippers met band, Memphis Maniacs, Martijn Fischer, Stand-Up Club, De Gestampte Meisjes, meer t.b.a.

Stardust stage:

FJAAK live, As One live, Tsepo (special Detroit set), Harpoen live (Jeroen Search & Albert van Abbe), ASSAILANTS Ben sims b2b Truncate, Colin Benders, Matrixxman, Paula Temple, meer t.b.a.

Jack Daniel's stage:

Altin Gün, Frank Carter & The Rattlesnakes, Obituary, Demob Happy, Birth of Joy, Bökkers, De Likt, meer t.b.a.

Roxy stage:

Roxeanne Hazes, Dave Budha, MC Dart, Omar Souleyman, Yung Nnelg, Pythius, Nymfo, Multiplex MC, Lenzman, Dan Stezo, The Cool Quest, Black Sun Empire, meer t.b.a.

Restolounge:

The Mariños, The rumjacks, New Kingston, meer t.b.a.

The Warehouse:

JeBroer, MOKSI, Naffz, Team Rush Hour, Bizzey, Sub Zero Project, Puinhoop Kollektiv, LOCKAR, meer t.b.a.

Loco Royale:

Trafassi, Otto Orgel, Mambo Kurt, Vengaboys, Wipneus en Pim, Tony Banks, Die Lustige Schlagerfreunden, meer t.b.a.

Thunderbolt:

Green Lizard Tribute to Nirvana, Hats off to Led Zeppelin, meer t.b.a.

Thunder Alley:

Christof van der Ven, Maurice Van Hoek, Mitch Rivers

 

Tickets

  • Super Early-bird: 89,00 EUR (excl. servicekosten) (uitverkocht)
  • Super Early-bird + camping: 109,00 EUR (excl. servicekosten) (uitverkocht)
  • Combitickets + camping: 125,00 EUR
  • Young & Free (18-): 79,00 EUR
  • Young & Free (18-) + camping: 85,00 EUR
  • Vrijdagsticket: 59,00 EUR
  • Zaterdag- of zondagtickets: 69,00 EUR
  • Combi zaterdag en zondag: 69,00 EUR

Locatie / AdresNonnenbos 6, 5482 ZM Schijndel, Nederland

Camping: aanwezig

Tijdschema: t.b.a.

Sitehttp://www.paaspop.nl


Gerelateerde berichten: