Paaspop 2019

Datum: 
vrijdag, 19 april, 2019 tot zondag, 21 april, 2019

Vrijdag 19 april 2019:

Apollo stage:

Within Temptation, Scooter, Kraantje Pappie, Nielson, meer t.b.a.

Phoenix stage:

De Jeugd Van Tegenwoordig, White Lies, Davina Michelle, meer t.b.a.

Theater stage:

Stahlzeitmeer t.b.a.

The Warehouse:

Sjannies, Daisy, Johnny 500, D-Sturb, D-Block & S-Te-Fanmeer t.b.a.

Jack Daniel's stage:

Comeback Kid, Claw Boys Claw, For I Am King, meer t.b.a.

Roxy stage:

Poke, Merol, Young Ellens, T & Sugah B2B NCT, Maduk hosted by Ben Verse, Jiri11, Camo & Krookedmeer t.b.a.

Restolounge:

Tabanka, Circus Brothers, meer t.b.a.

Loco Royale:

Loco Loco Discoshow, Backstreet's Back, De Kraaien, meer t.b.a.

Thunderbolt:

t.b.a.

Thunder Alley:

t.b.a.

Detroit:

t.b.a.

The Loveboat:

t.b.a.

Herrie Met Gerrie:

t.b.a.

 

Zaterdag 20 april 2019:

Apollo stage:

Oscar And The Wolf, Lukas Graham, Dropkick Murphys, Douwe Bob, De Staatmeer t.b.a.

Phoenix stage:

Bizzey, Donnie & Joostmeer t.b.a.

Theatre stage:

Ellen Ten Damme, Arie & Sylvester, Terry Alderton, Alex Agnew, Fiesta Macumba Soundsystem, meer t.b.a.

The Warehouse:

Yung Felix, Sam Feldt, Lny Tnz, Brennan Heart, Phuture Noize, Sjaak, De Hofnar, meer t.b.a.

Jack Daniel's stage:

The Devil Makes Three, Yonaka, Russkaja, All Them Witches, Indian Askin, DeWolff, meer t.b.a.

Roxy stage:

Jarrea Vandal, Jameszoo, The Gaslamp Killer, Frenna, S10, meer t.b.a.

Restolounge:

Sir Reg, Mate Powermeer t.b.a.

Loco Royale:

Stoepkrijt Disco met Keezus Christus, Rave van Fortuin, Loco Loco Discoshow, Levenslied Toppers en Tobbers, Stukfest, YouTube Sterrenparadegala, Zanger Kafke, meer t.b.a.

Thunderbolt:

Nervana, Louder Than Love (Soundgarden Tribute), Heavy Hoempa plays Iron Maiden, The Vintage Caravan, meer t.b.a.

Thunder Alley:

Mike Krol, Ten Times A Million, Fata Boom, Tape Toy, meer t.b.a.

Detroit:

t.b.a.

The Loveboat:

t.b.a.

Herrie Met Gerrie:

t.b.a.

 

Zondag 21 april 2019:

Apollo stage:

Passenger, Clean Bandit, Rowwen Hèze, Ilse Delange, Ronnie Flex & Deuxperience, meer t.b.a.

Phoenix stage:

25 Years Charly Lownoise & Mental Theo, Steel Panther, Heideroosjes, Kovacs, Novastarmeer t.b.a.

Theater stage:

The Dirty Daddies, The Stand-Up Club, Abba Fever, meer t.b.a.

The Warehouse:

De Lievelings dj's van je Zusje, Mia More, App uit de mouw, Puinhoop Kollektiv, Nafthaly Ramona, Kriss Kross Amsterdam, Freddy Moreira, meer t.b.a.

Jack Daniel's stage:

Amyl And The Shiffers, H09909, Idles, Hannah Williams & The Affirmations, Tusky, Blood Red Shoes, meer t.b.a.

Roxy stage:

Jordymone9, SMP, Waxfiend, Winne, Prime, Joeyak, Hef, Dopebwoy, Handrick, Amartey, 4Shobangers, Flonti Stacks, Sevn Alias, Mula B, Idalymeer t.b.a.

Restolounge:

Ooostblok, Plunder, meer t.b.a.

Loco Royale:

Ch!pz, Loco Loco Discoshow, Jody Bernal, Club Zeroos, Weekend Warriors, meer t.b.a.

Thunderbolt:

The All Star Gary Moore Tribute Band, Daddy Long Legsmeer t.b.a.

Thunder Alley:

Nicole Atkins, Ploegendienst, meer t.b.a.

Detroit:

t.b.a.

The Loveboat:

t.b.a.

Herrie Met Gerrie:

t.b.a.

 

Tickets

  • Early-bird: 115,00 EUR (excl. servicekosten)
  • Early-bird + camping: 135,00 EUR (excl. servicekosten)
  • Young & Free (18-): 79,00 EUR
  • Young & Free (18-) + camping: 85,00 EUR

Locatie / AdresNonnenbos 6, 5482 ZM Schijndel, Nederland

Camping: aanwezig

Tijdschema: t.b.a.

Sitehttp://www.paaspop.nl


Gerelateerde berichten: