Paaspop 2019

Datum: 
vrijdag, 19 april, 2019 tot zondag, 21 april, 2019

Vrijdag 19 april 2019:

Apollo stage:

Within Temptation, Scooter, Kraantje Pappie, Nielson, Jett Rebel

Phoenix stage:

De Jeugd Van Tegenwoordig, White Lies, Davina Michelle, 2manydjs, Navarone

Theater stage:

Stahlzeit, Baby Blue, The Wetnecks

The Warehouse:

Sjannies, Daisy, Eauxmar, Johnny 500, D-Sturb, D-Block & S-Te-Fan, Mike Williams, Genta, Mash-Up Jack

Jack Daniel's stage:

Comeback Kid, Claw Boys Claw, For I Am King, Thijs Boontjes Dans- en Showorkest, Mercy, Nona

Roxy stage:

Poke, Merol, Young Ellens, T & Sugah B2B NCT, Maduk hosted by Ben Verse, Jiri11, Camo & Krooked

Restolounge:

Tabanka, Circus Brothers, Tim Akkerman Sings The Boss, Drunken Dolly, Pubquiz

Loco Royale:

Loco Loco Discoshow, Backstreet's Back, De Kraaien, I said a hip hop, the hippie ... met De Kraaien en Dio, Kermis Classics Volume 1, Loeiharde Loekie Live, Verrek, we zijn begonnen!

Thunderbolt:

Bad Medicine, Voltage Plays Tom Petty

Thunder Alley:

/

Smèrrig:

MC Jordan, Nixus, 10Weeks, SMÈRRIG Diskjochies, Chimp, Vieze Vedi, Fab x Paans

Detroit:

Oceanic, Mozghan B2B Tsepo, Map.Ache, Leif Müller, Legowelt

Cozy Comedy Club:

Esther van der Voort, Kristel Zweers

 

Zaterdag 20 april 2019:

Apollo stage:

Oscar And The Wolf, Lukas Graham, Dropkick Murphys, Douwe Bob, De Staat, Michelle David & The Gospel Sessions

Phoenix stage:

Noisia dj set, Pendulum dj set, Donnie & JoostYungblud, The Iconic Bizzey Show, Suzan & Freek

Theatre stage:

Ellen Ten Damme, Arie & Sylvester, Terry Alderton, Alex Agnew, Fiesta Macumba Soundsystem, The Stand-up Club, Martijn Fischer zingt hits van Hazes

The Warehouse:

Yung Felix, Sam Feldt, Lny Tnz, Brennan Heart, Phuture Noize, Sjaak, De Hofnar, Puri, Jailhouse Jimmy, La Fuente, , NOMA$, Trobi

Jack Daniel's stage:

The Devil Makes Three, Yonaka, Russkaja, All Them Witches, Indian Askin, DeWolff, Pip Blom

Roxy stage:

Jarrea Vandal, Jameszoo, The Gaslamp Killer, Frenna, Jarreau Vandal, S10, Dvtch Norris, Tabitha, Arp Frique & Family

Restolounge:

Sir Reg, Mate PowerBlack Water County, Henge, Crazy Little Things, MAaterclass CHV Academy, Voices@TheChapel: Adele & Buble, Vinylfeestje

Loco Royale:

Stoepkrijt Disco met Keezus Christus, Rave van Fortuin, Loco Loco Discoshow, Levenslied Toppers en Tobbers, Stukfest, YouTube Sterrenparadegala, Zanger Kafke, Bij De Beesten Af, Kermis Classics Volume 2 olv de Loco Loco Discoshow, He bah Musicals. Nee joh keileuk!, Open NL schuifelkampioenschappen, Ronnie Ruysdael

Thunderbolt:

Nervana, Louder Than Love (Soundgarden Tribute), Heavy Hoempa plays Iron Maiden, The Vintage Caravan

Thunder Alley:

Mike Krol, Ten Times A Million, Fata Boom, Tape Toy

Smèrrig:

MC Jordan, Bonxo, The Boy Next Door, Darryl (live), Nixus, Sjannies, SMÈRRIG Diskjochies, Raywell, DJ Irwan, Braeff

Detroit:

Ellen Allien, Rod, Freddie K, Nadia Strijwigh, Lennart Wiehe, Eversines

Cozy Comedy Club:

Emiel Van der Logt, Sem van den Borne, Wouter Monden

 

Zondag 21 april 2019:

Apollo stage:

Passenger, Clean Bandit, Rowwen Hèze, Ilse Delange, Ronnie Flex & Deuxperience, Rondé

Phoenix stage:

25 Years Charly Lownoise & Mental Theo, Steel Panther, Heideroosjes, Kovacs, Novastar, Jeangu Macrooy

Theater stage:

The Dirty Daddies, The Stand-Up Club, Abba Fever, 80's Verantwoord, Katinka Polderman

The Warehouse:

De Lievelings dj's van je Zusje, Mia More, Aap uit de mouw, Puinhoop Kollektiv, Nafthaly Ramona, Kriss Kross Amsterdam, Freddy Moreira, Ran-D, Mr. Belt & Wezol, Dr Phunk, Atmozfears, Kriss Kross Amsterdam

Jack Daniel's stage:

Amyl And The Shiffers, H09909, Idles, Hannah Williams & The Affirmations, Tusky, Blood Red Shoes, Son Mieux

Roxy stage:

Snelle, Famke Louise, Jordymone9, SMP, Waxfiend, Winne, Prime, Joeyak, Hef, Dopebwoy, Handrick, Amartey, 4Shobangers, Flonti Stacks, Sevn Alias, Mula B, Idaly

Restolounge:

Ooostblok, Plunder, Tante Joke Karaoke Band, Singlefeestje, Pubquiz

Loco Royale:

Ch!pz, Loco Loco Discoshow, Jody Bernal, Club Zeroos, Weekend Warriors, Back To Waterloo, Partysquad, Fankaraoke, Best of Kermis Classics olv de Loco Loco Discoshow, Best of Songfestival, Een bietje van alles wa, Italo Disco, Wat krijgen we nou?!, meer t.b.a.

Thunderbolt:

The All Star Gary Moore Tribute Band, Daddy Long Legs

Thunder Alley:

Nicole Atkins, Ploegendienst, Tim Knol & The Blue Grass Boogiemen, Nicole Atkins

Smèrrig:

10Weeks, Chimp, Dansado & De Feestneger, Derek Shots, DJ Jean, MC Jordan, SMÈRRIG Diskjochies, Spacekees (live), Tribute to Marco Borsato, Ali & Bruur Baloe (live), Vieze Vedi, Breaff, Raywell

Detroit:

Octave One, Sandrien, Resom, Abstract Divison, Dasha Rush, Pieter Jansen

Cozy Comedy Club:

Eric Goossens, Marlon Kicken, Raymon Hofkens

 

Tickets

  • Early-bird: 115,00 EUR (excl. servicekosten)
  • Early-bird + camping: 135,00 EUR (excl. servicekosten)
  • Young & Free (18-): 79,00 EUR
  • Young & Free (18-) + camping: 85,00 EUR

Locatie / AdresNonnenbos 6, 5482 ZM Schijndel, Nederland

Camping: aanwezig

Tijdschema: t.b.a.

Sitehttp://www.paaspop.nl


Gerelateerde berichten: