Lowlands 2016
Vrijdag 19 augustus:
Zaterdag 20 augustus:
Zondag 21 augustus:
Bands: Disclosure, LCD Soundsystem, The Last Shadow Puppets, Oscar and the Wolf, Sigur Rós, Eagles of Death Metal, Chvrches, Collabs ft. Chris Liebing & Speedy J, Damian ‘Jr. Gong’ Marley, Flatbush Zombies, Ghost, Jamie Woon, M83, Oh Wonder, Paul Kalkbrenner, Philip Glass Ensemble – Koyaanisqatsi Live!, Recondite (live), Rødhåd, Sleeping With Sirens, Sum 41, Tale Of Us, AURORA, The Black Madonna, Doctor Krapula, Dub Inc, España Circo Este, Frank Carter & The Rattlesnakes, Giraffage, Islam Chipsy, Mick Jenkins, The Rumjacks, Tiggs Da Author, Sevn Alias, Foals, Muse, Wolfmother, James Blake, Biffy Clyro, Travi$ Scott, Kaytranada, Anderson .Paak & The Free Nationals, Jack Garratt, Kamasi Washington, Parkway Drive, Dua Lipa, RY X, Thee Oh Sees, Whitney, Tourist LeMC, De Staat, Jake Bugg, Warpaint, Noisia, The Kills, ANDY C, Edward Sharpe and the Magnetic Zeros, Tiga Live, Causes Music, The Internet Music, NAO, The Neighbourhood, Weval, BØRNS, Caravan Palace, Pumarosa, The Academic, Brian Fallon & The Crowes, STUFF., SOOM T, Charlotte OC, Highly Suspect, Keith Ape, Rag’n’Bone Man, Noel Gallagher's High Flying Birds, Chase & Status Live, AlunaGeorge, Cassius, Matt Corby, Miike Snow, John Coffey, Local Natives, Hollywood Undead, Logic, SBMG & Broederliefde, Indian Askin, Bombay, Izzy Bizu, Bohemian Betyars, ELIAS, Woodie Smalls, OTHERKIN, Transylvania, Tom Odell, Chase & Status (Live + DJ Set), gnash, King Gizzard & The Lizard Wizard, BAZART, Hef, Bitori Nha Bibinha, Klangstof, Michelle David & The Gospel Sessions, Leadbeaters, Cloves, Die Antwoord, Murdock, Roosevelt, Ivy La, DJ Overdose, Shells, Andy Frasco, Tsar B, Warhola, XIXA
Buitentheater: Joe Sature, Juke-O-Cycle, Kartikituur, Madam Kanibal, Peus De Porc, Anonima Teatro, Cia La Trocola, Cirque Albatros
Literatuurprogramma: Barbaard, Connie Palmen, De grote A.L. Snijders Show, De grote Lowlands Schrijfwedstrijd, Harmens & Pfeijffer, Hekelvers, Literair Biechten, Lucky Letters spelshow spectaculair, Paulin Cornelisse, Schrijven Overleven, Wat de fok ouwe? Weijers & Van Saarloos seksistische talkshow, Word optimist
The School Of Life: Damiaan Denys, Ernst-Jan Pfauth, Filosofisch Café, Gijs Deckers, Ignaas Devisch, Iris Sommer, Karim Benammar, Lammert Kamphuis, Simone Van Saarloos
LLowgenda: Damiaan Denys, Hadjar Benmiloud, Jelte Timmer, Jesse Klaver, Joeri Boom, Klaas Dijkhoff, Nasrdin Dchar, Sheila Sitalsing, Sylvana Simons, Titia Hoogendoorn, Zihni Özdil
Filmprogramma: Blood Father, Captain Fantastic, Chinatown, Danny Says, Everybordy Wants Some!!!, Green Room, Hardcore Henry, Imagine presenteert: Fantastic Shorts, Nerve, Of Ik Gek ben + Q2A, Skiptrace, The Neon Demon
Comedyprogramma: Hans Teeuwen, Sanne Wallis De Vries, Boom Chicago, Trump Up The Volume, Patrick Laureij, Carolien Borgers, De Bourgondische Belgen: Tom Bibo + Joost VAn Hyfte + Michael Van Peel + Bert Gabriels, Ronald Snijders, Wilko Terwijn, Eva Crtzen, Stefan Pop, René Van Meurs, De Partizanen, Pepijn Schoneveld, Johan Goossens, Kees Van Amstel, Kirsten Van Teijn, Oneliners live
Theather + Dans: Britney in de soep, Muziektheater on the edge, B-boys met Powermoves, Funked-up Danscollectief, Bloedstollend Danssprookje, De Jeugd Van Tegenwoordig, Duizeligwekkend spektakelstuk, Slap Ouwehoeren is goud, Extreme verdi makeover, Jarig ballet pakt sensationeel uit, Bluegrass & de Amerikaanse nachtmerrie, Confronterende monoloog in tweestrijd
Science: Lowlands science
Tickets: Koop hier je tickets.
- Earlybird combitickets: 159 euro (slechts 25.000 stuks)
- Combitickets: 175 euro
- Vriendenticket 10 stuks: 1650 euro
- Dagtickets: Niet beschikbaar
Locatie / Adres: Biddinghuizen (Flevoland)
Camping: Aanwezig
Tijdschema: hier
Site: www.lowlands.nl
Gerelateerde berichten:
-
Gepubliceerd: 7 jaar 11 maanden geleden
-
Gepubliceerd: 7 jaar 11 maanden geleden
-
Gepubliceerd: 8 jaar 3 weken geleden
-
Gepubliceerd: 8 jaar 1 maand geleden
-
Gepubliceerd: 8 jaar 1 maand geleden
- ‹ vorige
- 2 van 4
- volgende ›