Pukkelpop 2024

Datum: 
donderdag, 15 augustus, 2024 tot zondag, 18 augustus, 2024

Donderdag 15 augustus:

Marquee: Bizkit Park, Equal Idiots, Portland, meer t.b.a.

Dance Hall: Brihang, Coely, Cristian D, Gotu Jim, meer t.b.a.

Boiler Room: Flo Windey & Skyve, Primate B2B Captain Bass, Omdat Het Kan & Average Rob, Klaps, Nina Black, Prinsezy, Tola Og, Boiler Boys, meer t.b.a.

Club: Meltheads, ILA, Aili, Bob Uit Zuid, Hindu Radio's DJ, Olly Ameen, meer t.b.a.

Booth: Séa, Violently Happy, Abeja Trax, Piaggio Disco Club, Milan Evens, meer t.b.a.

Vrijdag 16 augustus:

Main Stage: Fred Again., Stormzy, Inhaler Fontaines D.C., Black Box Revelation, 't Hof Van commerce, meer t.b.a.

Marquee: Jorja Smith, Soulwax, The Streets, Sylvie Kreusch, Dasha, NAFT, meer t.b.a.

Dance Hall: Folamour, J Hus, Dizzee Rascal, Tom Grennan, Maisie Peters, Dikke, meer t.b.a.

Boiler Room: Flavour Drop, Andromedik, Sigma DJ set, Dimension, Hedex, Jarreau Vandal, Manz, BAVR, meer t.b.a.

Club:  The Kills, Romy, The Sacred Souls, Artemas, Lola Young, Lander & Adriaan, DJ St. Paul, meer t.b.a.

Backyard: Slift, STAKE, Bad Nerves, Backxwash, Mannequin Pussy, Lip Critic, meer t.b.a.

Lift: Joy Anonymous, Mette, Blondshell, Wasia Project, Cellini (live), Nieve Ella, Siegfried & Joy, meer t.b.a.

Booth: MCR-T, Kettama, Flansie, DC Noises, Zouzibabe, Emilija, Stanislawa, meer t.b.a.

Zaterdag 17 augustus:

Main Stage: Charlotte De Witte, Sam Smith, Goldband, Flogging Molly, The Vaccines, Snelle, Berre, meer t.b.a.

Marquee: Skrillex, Raye, Amenra, Miles Kane, Grandson, meer t.b.a.

Dance Hall: Stikstof, Killer Mike, Brutalism 3000, Barry Can't Swim, S10, Confidence Man, meer t.b.a.

Boiler Room: Ki/Ki, Boys Noize, Solomun, Kevin De Vries, Amber Broos, Joyhauser B2B Space 92, Re-type, Jeroen Delodder, meer t.b.a.

Club: The Reytons, Mount Kimbie, Baby Queen, Wunderhorse, Ada Oda, Eppo Janssen & friends, meer t.b.a.

Backyard: Enter Shikari, Show Me The Body, Dead Poet Society, Crackups, Kleine Crack & Slagter, meer t.b.a.

Lift: Yin Yin, Nation Of Language, Sextile, Model/Actriz, English Teacher, New West, Jazz Brak, Wisp, meer t.b.a.

Booth: Blck Mamba, Hudson Mohawke B2B Nikki Nair, Mlugi, MEG10, Otis, DJ Shoplifter, meer t.b.a.

Zondag 18 augustus:

Main Stage: Queens Of The Stone Age, The Offspring, Electric Callboy, Merol, Pommelien Thijs, meer t.b.a.

Marquee: The Smile, Rise Against, The Haunted Youth, Meau, Ramkot, meer t.b.a.

Dance Hall: Overmono, Channel Tres, Sugababes, Jessie Murph, Becky Hill, meer t.b.a.

Boiler Room: Faisal, Indira Paganotto, Patrick Mason, Anetha, Pegassi, Odymel, Lilihell, meer t.b.a.

Club:  Crystal Fighters, Yussef Dayes, Sampa The Great, Future Utopia, Isaac Roux, Stijn Van De Voorde & Thibault Christiaensen, meer t.b.a.

Backyard: Motionless In White, Lionheart, Hot Milk, Jesus Piece, MSPaint, meer t.b.a.

Lift: Bolis Pupul, Glass Beams, Fat Dog, Chalk, Debby Friday, meer t.b.a.

Booth: Bibi Seck, Salute, I. Jordan, Ahadadream, Unos, meer t.b.a.

Tickets

  • Combiticket: 279,00 EUR (uitverkocht)
  • Dagticket: 125,00 EUR (vrijdag, zaterdag uitverkocht)
  • Food & drink voucher (20 munten): 65,00 EUR

Locatie / Adres: Kiewit / kempische Steenweg

Camping: aanwezig (Camping Relax: gratis, Camping Chill: 30,00 EUR)

Tijdschemat.b.a.

Sitewww.pukkelpop.be


Gerelateerde berichten: