Reading / Leeds Festival 2013
Reading & Leeds festival hebben dezelfde line-up, enkel de locatie is anders. Hieronder kan u alles terug vinden van het Reading festival.
Vrijdag 23 augustus:
Main Stage:
Green Day, System Of A Down, Deftones, Frank Turner, Bring Me The Horizon, New Found Glory, Skindred, The Pretty Reckless, While She Sleeps
NME/Radio 1 Stage
Skrillex, A$AP Rocky, Major Lazer, Bastille, Frightened Rabbit, Peace, Fidlar, Deap Vally, Kodaline, Night Engine
Dance Stage
Sub Focus, Fenech-Soler, Iggy Azalea, Friction, Alvin Risk, Clean Bandit, Is Tropical, Bondax, Robert DeLong
1 extra Stage:
Wiley, Toddla T Sound, P Money, Left Boy, Stylo G, Itch, Nathan Flukebox Lee & The Clinic, Scrufizzer, Murkage
Lock Up Stage
Alkaline Trio, The Living End, RX Bandits, Quicksand, Feed The Rhino, The Computers, Cerebral Ballzy, The Creepshow, Rat Attack, Palm Reader, Gnarwolves
Festival Republic Stage
Crystal Fighters, Chvrches, Surfer Blood, The Strypes, Kate Nash, Temples, MO, MS MR, Half Moon Run, Parquet Courts, Papa, Charlie Boyer & The Voyeurs, Findlay, MMX
BBC Introducing Stage
Slaves, Thumpers, Man Can't Fly, Amber, Zaheer, We Are Fiction, Joel Baker, Jaws, Tripwires, King No-One, Glass Caves
Zaterdag 24 augustus:
Main Stage:
Eminem, Chase & Status, Foals, White Lies, Twin Atlantic, Earlwolf, The Blackout, Lower Than Atlantis, Mallory Knox
NME/Radio 1 Stage
Alt-J, Jake Bugg, Tame Impala, Imagine dragons, Johnny Marr, Palma Violets, Modestep, Deaf Havana, Darwin Deez, Theme Park, Childhood
Dance Stage
Magnetic Man, A-Trak, Flux Pavilion, Redlight, Jagwar Ma, Willy Moon, Big Black Delta, Post War Years, Night Works
1 extra Stage:
Devlin, Action Bronson, Giggs, Chance The Rapper, DJ Semtex, Mic Righteous, Lunar C, Broke'N'English, Etta Bond x Raf Riley
Lock Up Stage
Tomahawk, Sick Of It All, The Bronx, King Prawn, Sonic Boom Six, Off With Their Heads, Chuck Ragan, Anti Vigilante, Crowns, Great Cynics, Decade
Festival Republic Stage
British Sea Power, Savages, Lucy Rose, Tim Burgess, Splashh, DIIV, The 1975, Swim Deep, Drenge, SKATERS, Balthazar, To Kill A King, Dan Croll Sons & Lovers
BBC Introducing Stage
I Divide Casablanca, Lonely The Brave, Catfish & The Bottlemen, Mausi, Sundara Karma, Saint Raymond, Theory 59, Modo Stare, The Grand
Zondag 25 augustus:
Main Stage:
Biffy Clyro, Nine Inch Nails, Fall Out Boy, The Lumineers, Editors, Don Broco, Hadouken!, We Are The In Crowd, Bury Tomorrow
NME/Radio 1 Stage
Phoenix, Azealia Banks, Disclosure, City and Colour, Haim, Alex Clare, Tribes, AlunaGeorge, Villagers, Wavves
Dance Stage
Knife Party, Baauer, Dillon Francis, Charli XCX, Fred V & Grafix, Bag Raiders (dj set) Pegboard Nerds, Jacob Plant, Bipolar Sunshine, Stay Positive, Parachute Youth
1 extra Stage:
Wretch 32, Angel Haze, MS Dynamite, David Rodigan, Mikill Pane, Ghostpoet, Context, Knytronium
Rock Stage
Enter Shikari present Shikari Sound System, Funeral for a Friend, Gallows, Uncle Acid & The Deadbeats, Filter,And So I Watch You From, Crossfaith, Arcane Roots, Heaven's Basement, Hacktivist, The Virginmarys, Beware Of Darkness, Hawk Eyes Sound System
Festival Republic Stage
Spector, Mount Kimbie, The Jim Jones Revue, Pure Love, Merchandise, Frankie & The Heartstrings, Chapel Club, Twenty One Pilots, California X, The Family Rain, In The Valley Below, China Rats, San Cisco, Battle Lines
BBC Introducing Stage
Peasants King, Crusades, Big Wave, We Are Knuckle Dragger, As Elephants Are, Denai Moore, Prides, To be Frank, City Of Lights, Witch Hunt
Comedy
Judah Friedlander World Champion, Russell Kane, Rob Delaney, Josh Widdicombe, Lee Nelson, Trevor Noah, Shappi Khorsandi, Paul Chowdhry, Jamie Kilstein, Nathan Caton, CARL DONNELLY'S NATIONAL NOVELTY DANCE FINALS, Andrew O’Neill, Joel Dommett, Katherine Ryan, Idiots Of Ants, Holly Walsh, Tiffany Stevenson, Tom Deacon, Elis James, Rob Beckett, Luisa Omielan, Suzi Ruffell, Mark Simmons, Daniel Townes, Andrew Ryan, The Hardy Bucks
Music/Beatbox
DOOM, Shlomo & The Lip Factory, Jeffrey Lewis & The Rain, Reeps One, Dead Poets, Transgressive Late Night, Fuck Buttons (Live), Karma Kid (Live), JEN LONG DJ SET, Transgressive Sound System DJs, Rockfeedback DJs, Bless DJs
Late Night
Buttoned Down Disco, Propaganda! With special guests Haim
OFF THE WALL INTERACTIVE AREA
Ping Pong Thunderdome, LES ENFANTS TERRIBLES, VIDEOPIA, Dr Frankenstein’s Travelling Freak Show, ROOD, WALLEN'S PHOTO BOOTH, The Parlour, The Human Carwash Disco
Film
Snoop Lion: Reincarnated (Film)
Tickets:
- WEEKEND TICKET: £205.50: uitverkocht
-
DAY TICKET: £97.00
- Vrijdag: uitverkocht
- Zaterdag: uitverkocht
- EARLY ENTRY PERMIT: £15.00
- WHITE WEEKEND CARPARK PASS: £5.00
- GREEN WEEKEND CARPARK PASS: £5.00
- WHITE CAMPERVAN PASS: £60.00
- LOCKER: £15.00
Locatie: Richfield Avenue
Camping: aanwezig
Tijdschema: TBA
Gerelateerde berichten:
-
Gepubliceerd: 10 jaar 9 maanden geleden
-
Gepubliceerd: 10 jaar 11 maanden geleden
-
Gepubliceerd: 11 jaar 2 weken geleden
-
Gepubliceerd: 11 jaar 1 maand geleden
-
Gepubliceerd: 11 jaar 3 maanden geleden
- 1 van 2
- volgende ›