Winnaars halve finale FemMe battles bekend

De winnaars van de halve finale van de Female Metal Event (FemMe) battles zijn bekend. De winnende bands mogen in juni voor een plaats op het festival strijden.

De halve finales vonden dit weekend plaats in PopEI in Eindhoven in twee delen. Op de eerste avond waren de winnaars Convictive en Shadowrise. Op de tweede avond wonnen Paperdoll Decay en Circle Unbroken. Deze bands mogen dus door naar de finale, die op 11 juni plaatsvindt, samen met de wild card Irradiance.

De derde editie van FemMe gaat door op 23, 24 en 25 september in de Effenaar. De affiche is op de battle winnaars na al compleet, met Arch Enemy, The Birthday Massacre, Sirenia, Xandria, Kobra And The Lotus, Diabulus In Musica, Ancient Bards, End Of The Dream, Nightmare, The Charm The Fury, Sleeping Romance, Infected Rain, Bliksem, Elyose, Winter In Eden, Hell City, Ex Libris en Valkyre.

 

Meer info over dit festival: 
Categorie: